O WEISSERU

Weisser Sport Centrum je fitness v Brně v Králově Poli, na ulici Hrnčířská v objektu Sfinx. Ve svém oboru působíme už od roku 1994.

Dlouhodobě se zaměřujeme na kvalitní skupinové lekce, které u nás najdete ve dvou sálech.

V multifunkčním sále máme v nabídce TRX, Pump Fx, Fitbox, Funkční trénink, TabataBodystyling, ale i lekce pomalejšího stylu zaměřené více zdravotně a rehabilitačně - Pilates, Powerjoga, SM systém.

Ve studiu H.E.A.T. najdete lekce zaměřené hlavně na zlepšení kondice - různé lekce H.E.A.T. Programu včetně kombinace s posilováním nebo H.E.A.T. Spoteee.

Nabízíme posilovnu obsahující 3 části - aerobní zónu, zónu pro silová cvičení a pěknou funkční zónu. Velmi oblíbený je kurz Kruhový trénink v posilovně.

Jedině u nás v Brně najdete cvičení Gravity na strojích GTS. Pro všechny, kteří preferují osobní přístup, nabízíme služby osobního trenéra a výživového poradce. Složení těla si můžete změřit na přístroji InBody 170.

Ke zlepšení práce na recepci a hlavně k usnadnění rezervací využíváme již dlouho Clubspire - rezervační systém a software spravující veškeré aktivity u nás. Díky tomuto systému se můžete kdykoliv podívat, kolik vám ještě zbývá na účtu, rezervovat se na lekci i jako náhradník nebo se třeba podívat, jak jsou lekce obsazené. 

NÁŠ TÝM

Dana
Dana
Martina
Martina
Klára
Klára
Míša
Míša
Michal
Michal
Gabča
Gabča
Jana
Jana
Pavel
Pavel
Zlatka
Zlatka
Petra
Petra
Ilona
Ilona
Beata
Beata
Marcela
Marcela
Hanka
Hanka
Katka
Katka
Pavla
Pavla
Barča
Barča
Ivana
Ivana
Kristýna
Kristýna
Kristýna
Kristýna
Vendulka
Vendulka
Anetka
Anetka
Šárka
Šárka
Míša
Míša
Romča
Romča

“Pomáháme lidem cítit se dobře

Velký důraz klademe na přátelský a milý přístup našich recepčních, na čisté a pěkné prostředí celého centra, na vysokou kvalitu nabízeného cvičení, na neustálé vzdělávání našich instruktorů. Jednoduše, na příjemně domáckou atmosféru ve spojení s co nejlepšími službami.