SM Systém - Kurz

sm-system
sm-system
sm-system

NOVÉ KURZY SM SYSTÉMU od 5. 3. 2018

pod vedením fyzioterapeutek Mgr. Romany Jonášové, Mgr. Venduly Gabkové a Mgr. Anety Burdové

  • Pondělí 15.30 hod. - SM systém pro začátečníky - pod vedením Mgr. Romany Jonášové - obsazeno
  • Pondělí 16.30 hod. - SM systém pro pokročilé - pod vedením Mgr. Venduly Gabkové - obsazeno
  • Úterý 15.30 hod. - SM systém pro začátečníky - pod vedením Mgr. Anety Burdové - obsazeno
  • Středa 15.30 hod. - SM systém pro pokročilé - pod vedením Mgr. Anety Burdové - obsazeno

SM systém (Spirální stabilizace) je zdravotní cvičení využívající elastického lana, jehož hlavním cílem je léčit a regenerovat meziobratlové ploténky celé páteře. Základním efektem metody MUDr. Smíška je vyvolání trakční (protahovací) síly v meziobratlové ploténce. Tohoto efektu dosahujeme aktivací spirálních svalových řetězců, které zužují obvod pasu a protahují tělo směrem vzhůru. Tímto způsobem je páteř při pohybu aktivně stabilizována. SM systém vychází ze základního lidského pohybu - chůze, která je "rozložena" na jednotlivé cviky. Po zvládnutí těchto dílčích cviků se cviky spojují v optimálně koordinovanou chůzi. Pokud Vás bolí záda, je to cvičení právě pro Vás! Cvičení vedou fyzioterapeutky Mgr. Romana Jonášová, Mgr. Vendula Gabková a Mgr. Aneta Burdová.

Na lekcích SM systému se cvičí převážně s využitím elastických lan, používají se i balanční podložky pod chodidla a hole pro nácvik chůze. Všechny pomůcky jsou k dispozici.

Kolik to stojí?

Cena jednoho kurzu SM systému v pondělí: 1260,- Kč, pro studenty do dovršení 26 let nebo seniory od 65 let 1050,- Kč (7 lekcí, 1 lekce 55 minut). Pozor, kurz odpadá 2.4. (Velikonoce).
Cena jednoho kurzu SM systému v úterý a ve středu: 1440,- Kč, pro studenty do dovršení 26 let nebo seniory od 65 let 1200,- Kč (8 lekcí, 1 lekce 55 minut).

Kurzy začínají 5. 3. a končí 25. 4. 2018.  

Další info:

Kurz se uskuteční při minimálním počtu 4 přihlášených. 
Maximální kapacita kurzu SM systému je pouze 6 osob, instruktorka se Vám tak může maximálně věnovat. 

Jak se přihlásit?

Přihlásit se můžete osobně na recepci Weisser Sport Centra, e-mailem - recepce@weissersportcentrum.cz nebo telefonicky - 541 242 769.

Platební podmínky: Je možné zaplatit v hotovosti na recepci Weisser Sport Centra nebo převodem na účet 170454566/0300. Při platbě na účet prosím uveďte do zprávy pro příjemce jméno a příjmení, den a hodinu začátku kurzu - nejprve se ale prosím přihlaste na kurz - telefonicky, osobně nebo přes mail recepce@weissersportcentrum. Po zahájení kurzu nelze kurzovné vrátit, lze po domluvě kurz převést na někoho jiného. Kurzovné je nutné uhradit nejpozději do pátku 23. 2. 2018.

Náhrady: Je možné si nahradit 2 lekce, na které jste se nemohli dostavit, na některé z otevřených lekcí z nabídky Weisser Sport Centra. Je to možné pouze v době trvání kurzu, je nutné lekci odhlásit dopředu a domluvit se na recepci na náhradě lekce. 

Stávající kurzy končí ve středu 28. 2. 2018.

Více o SM SYSTÉM