Rezervace

Jdete k nám poprvé?

Chcete zkusit některou ze skupinových lekcí? Zavolejte v otevírací době na tel. 541 242 769 (recepce), řekněte, že k nám jdete poprvé a objednejte se. Vstupy zdarma nelze poskytnout na plně vytížené lekce. 

Hledáte odbornou radu či pomoc v oblasti tréninku nebo výživy? Kontaktujte přímo našeho osobního trenéra a výživového poradce Mgr. Michala Kroupu na tel. 776 634 604 a domluvte si s ním schůzku.

Chcete si přijít zacvičit do posilovny a nepotřebujete s ničím pomáhat? Můžete přijít kdykoliv v otevírací době, 

Pro všechny, kdo k nám jdete poprvé: PRVNÍ NÁVŠTĚVU MÁTE OD NÁS ZDARMA! (neplatí pro služby osobního trenéra a výživového poradce a pro plně vytížené skupinové lekce).

 

Už jste u nás byli a chcete provést rezervaci na skupinovou lekci? Rezervaci lze provést těmito způsoby:

  • osobně ve Weisser Sport Centru
  • telefonicky na tel. čísle 541 242 769 (recepce) - v provozní době viz "kontakt" na pravé liště
  • pomocí on-line rezervace

Rezervaci nelze provést ani zrušit přes e-mail, pouze ve výjimečných případech, kdy je nemožné si lekci objednat nebo zrušit jiným způsobem. 


Rezervace na lekce

Registrujte  se  do online  rezervace na  www.weissersportcentrum.cz (tlačítko vpravo nahoře zde na webu).  Pokud  si vložíte částku větší nebo rovnu 500 Kč, budete mít nárok na kreditní, tj. levnější ceny
Pokud máte kartu MULTISPORT nebo využíváte jednorázových vstupů, je také nutné se zaregistrovat a vložit si na účet částku minimálně 140 Kč. Bez minimálního kreditu 140 Kč není možná rezervace lekce.
Vyberte si z rozvrhu požadovanou lekci a proveďte rezervaci. Pokud jste se rozhodli pro kreditní ceny a dosud nemáte kreditovou permanentku, při návštěvě fitka si ji prosím vyžádejte (za poplatek 20 Kč). Permanentkou se budete prokazovat vždy při vstupu do fitka. Registraci do online rezervace stejně jako vložení kreditu lze provést i přímo na recepci.

 

Náhradnická rezervace
Pokud je lekce obsazena, je možné se rezervovat jako náhradník. V tomto případě si prosím zvolte ČAS AKCEPTACE (kdy nejpozději před lekcí chcete dostat upozornění, že se místo uvolnilo) a zaklikněte SMS (prosím zkonrolujte si, že máte v systému zadáno správné telefonní číslo). Pokud se místo uvolní, obdržíte sms se zprávou, nejpozději dle času akceptace viz výše. Upozorňujeme, že pokud si nezvolíte čas akceptace a nezakliknete sms, poznáte změnu rezervace pouze v systému - náhradnická rezervace se Vám změní na běžnou rezervaci. 

 

Podmínky rezervace
Pro online rezervace musíte mít na účtu minimálně částku 140 Kč. Maximálně lze provést 8 rezervací, nejvíce na 14 dní dopředu.

 

Storno podmínky pro držitele kreditních permanentek, při jednotlivých vstupech a pro držitele karty MULTISPORT
V případě, že se nemůžete v požadovaný čas dostavit, je nutné nejpozději 12 hodin před začátkem objednané lekce objednávku zrušit. Pokud tak neučiníte, bude Vám naúčtován storno poplatek ve výši ceny objednané lekce. Pokud se odhlašujete telefonicky, je to možné pouze v provozních hodinách (tj. např. nedělní lekci je potřeba odhlásit už v sobotu dopoledne).

 

Storno podmínky pro držitele měsíční permanentky na skupinové lekce
Pro rezervaci platí stejné podmínky viz výše, je tedy potřeba objednanou lekci zrušit nejpozději 12 hodin dopředu. Pokud tak neučiníte, bude Vám zkrácena platnost časové permanentky o 1 den.

 

Platnost rezervace končí 5 minut před začátkem lekce. Pokud víte, že se zpozdíte, zavolejte prosím na recepci a my Vám místo podržíme.

 

Upozornění: Lekce se uskuteční pouze při minimálním počtu 3 dopředu přihlášených účastníků. Pokud je přihlášených méně, provozovatel si vyhrazuje právo lekci zrušit. O zrušení lekce budou již přihlášení účastníci informováni telefonicky nebo pomocí SMS.