SM systém kurzy

Kurzy SM SYSTÉMU (28. 3. - 15. 6. 2022) 

Cena jednoho kurzu:

Kurz v pondělí 15.30: 2310 Kč (11 lekcí), se slevou (student, senior) 1870 Kč
Kurz odpadá 18. 4. (Velikonoce).

Kurz v úterý 15.30, ve středu 15.30 a ve středu 16.30: 2520 Kč (12 lekcí), se slevou (student, senior) 2040 Kč

Sleva platí pro studenty do dovršení 26 let a pro seniory od 65 let.
1 lekce trvá 55 minut.

Termíny kurzů:

pondělí 15.30 hod.
úterý 15.30 hod.
středa 15.30 hod. a 16.30 hod.

Pro koho jsou určeny:

Vypsané kurzy jsou bez rozlišení pokročilosti, instruktorka zohlední úroveň a schopnosti jednotlivých účastníků kurzu.  

Termín:

Kurzy začínají od pondělí 28. 3. a končí ve středu 15. 6. 2022

Pokud máš nárok na slevu nebo kurz platí zaměstnavatel, neplať kurz přes e-shop, ale napiš na e-mail provozni@weissersportcentrum.cz (vystavíme Ti fakturu na míru a pošleme mailem) nebo se přihlas přímo na recepci (preferujeme platbu v hotovosti, ale lze platit i kartou). 

Maximální kapacita každého kurzu je 8 lidí, kurz se uskuteční při minimálním počtu 5 přihlášených.

V průběhu kurzu je možné si 4 dopředu omluvené lekce nahradit na jiném kurzu SM systému nebo na některé z otevřených lekcí ve fitku.


Co je SM systém?

  • SM systém (Spirální stabilizace) je zdravotní cvičení využívající elastického lana, jehož hlavním cílem je léčit a regenerovat meziobratlové ploténky celé páteře. Základním efektem metody MUDr. Smíška je vyvolání trakční (protahovací) síly v meziobratlové ploténce. Tohoto efektu dosahujeme aktivací spirálních svalových řetězců, které zužují obvod pasu a protahují tělo směrem vzhůru. Tímto způsobem je páteř při pohybu aktivně stabilizována.
  • SM systém vychází ze základního lidského pohybu - chůze, která je "rozložena" na jednotlivé cviky. Po zvládnutí těchto dílčích cviků se cviky spojují v optimálně koordinovanou chůzi. Pokud Tě bolí záda, je to cvičení právě pro Tebe!
  • Instruktorkami na kurzech SM systému jsou velmi šikovné fyzioterapeutky Vendula Gabková, Ivona Hájková, Eva Drápalová
  • Na lekcích SM systému se cvičí převážně s využitím elastických lan, používají se i balanční podložky pod chodidla a hole pro nácvik chůze. Všechny pomůcky jsou k dispozici.
  • Maximální kapacita kurzu SM systému je 8 lidí, instruktorka se tak každému může individuálně věnovat. Kurz se uskuteční při minimálním počtu 5 lidí.

Přihlas se na kurz

Jednoduše klikni na tlačítko KOUPIT nebo kurz uhraď PŘÍMO NA RECEPCI (preferujeme platbu v hotovosti, ale lze platit i kartou).

SM systém pod vedením Mgr. Ivony Hájkové
SM systém pod vedením Mgr. Evy Drápalové
SM systém pod vedením Mgr. Venduly Gabkové
SM systém pod vedením Mgr. Venduly Gabkové

Platební podmínky: Do kurzu je možné se přihlásit přes e-shop nebo přímo na recepci fitka (preferujeme platbu v hotovosti, ale lze zaplatit i kartou). Pokud kurz hradí zaměstnavatel nebo máš nárok na slevu, napiš prosím na e-mail provozni@weissersportcentrum.cz, vystavíme fakturu na míru a pošleme mailem. 

Náhrady: V průběhu kurzu je možné si nahradit 4 lekce, na které jsi nemohl/a přijít, na některé z otevřených lekcí nebo na jiném kurzu SM systému. Je to možné pouze v době trvání kurzu, je nutné lekci odhlásit dopředu (e-mail recepce@weissersportcentrum.cz nebo telefon recepce 541 242 769) a domluvit se na náhradě lekce.

Pokud je v kurzu ještě volné místo, je možné přistoupit později - kurzovné snížíme o proběhlé lekce. V tomto případě ale vždy kontaktuj recepci - tel. 541 242 769.