SM systém kurzy

Kurzy SM SYSTÉMU od 30. 3. do 17. 6. 2020

Cena kurzu:
pondělí 2200 Kč (11 lekcí, kurz odpadá 13. 4. - Velikonoce)
úterý, středa 2400 Kč (12 lekcí)
Sleva: Student/senior (pro studenty do dovršení 26 let a pro seniory od 65 let)
pondělí 1760 Kč
úterý, středa 1920 Kč 

Pozor! Pokud máš nárok na slevu nebo kurz platí zaměstnavatel, neplať kurz přes e-shop, ale napiš na e-mail info@weissersportcentrum.cz, vystavíme Ti fakturu na míru. 

Maximální kapacita každého kurzu je 6 osob, kurz se uskuteční při minimálním počtu 4 přihlášených.

Stávající kurzy SM systému probíhají do středy 25. 3. 2020. Do této doby je potřeba si vybrat i případné náhrady za omluvené lekce.


Co je SM systém?

  • SM systém (Spirální stabilizace) je zdravotní cvičení využívající elastického lana, jehož hlavním cílem je léčit a regenerovat meziobratlové ploténky celé páteře. Základním efektem metody MUDr. Smíška je vyvolání trakční (protahovací) síly v meziobratlové ploténce. Tohoto efektu dosahujeme aktivací spirálních svalových řetězců, které zužují obvod pasu a protahují tělo směrem vzhůru. Tímto způsobem je páteř při pohybu aktivně stabilizována.
  • SM systém vychází ze základního lidského pohybu - chůze, která je "rozložena" na jednotlivé cviky. Po zvládnutí těchto dílčích cviků se cviky spojují v optimálně koordinovanou chůzi. Pokud Tě bolí záda, je to cvičení právě pro Tebe!
  • Instruktorkami na kurzech SM systému jsou mladé, ale zkušené a velmi šikovné fyzioterapeutky Vendula Gabková, Ivona Hájková a Martina Holoubková
  • Na lekcích SM systému se cvičí převážně s využitím elastických lan, používají se i balanční podložky pod chodidla a hole pro nácvik chůze. Všechny pomůcky jsou k dispozici.
  • Maximální kapacita kurzu SM systému je pouze 6 osob, instruktorka se tak každému může individuálně věnovat. Kurz se uskuteční při minimálním počtu 4 osob.

Přihlas se na kurz

Jednoduše klikni na tlačítko KOUPIT a pokračuj do košíku, kde si zaplatíš kurz.

Platební podmínky: Do kurzu je možné se přihlásit pouze přes e-shop (s výjimkou těch, kteří mají nárok na slevu - viz výše). Pokud kurz hradí zaměstnavatel a potřebuješ vystavit fakturu, napiš nám na info@weissersportcentrum.cz.

Náhrady: V průběhu kurzu je možné si nahradit 3 lekce, na které jsi nemohl/a přijít, na některé z otevřených lekcí nebo na jiném kurzu SM systému. Je to možné pouze v době trvání kurzu, je nutné lekci odhlásit dopředu (e-mail recepce@weissersportcentrum.cz nebo telefon recepce 541 242 769) a domluvit se na recepci na náhradě lekce.

Pokud je v kurzu ještě volné místo, je možné přistoupit později - kurzovné snížíme o proběhlé lekce. V tomto případě ale vždy kontaktuj recepci - tel. 541 242 769.