8 týdnů do kondice

Kurz 8 týdnů do kondice (4. 1. - 25. 2. 2022) 

Obsah kurzu: Vždy v úterý v 19.30 hod. lekce posilování (55 minut), v pátek v 16 hod. lekce H.E.A.T. (50 minut). 

Úterní lekce posilování (instruktorky Dana Weisserová a Jana Weisserová) - posilovat budete hlavně s vlastním tělem a s využitím náčiní jako jsou malé činky, různé posilovací gumy, velké míče, ale i TRX. Lekce bude cílená na procvičení a zpevnění svalů celého těla. 

Páteční lekce H.E.A.T. (instruktorka Zlatka Zbořilová) - jedná se o kondiční chůzi na speciálních pásech, pod vedením instruktorky a za doprovodu motivační hudby. Během lekcí H.E.A.T. budete trénovat hlavně kardiovaskulární systém a díky tomu si zlepšíte kondici. 

Cena kurzu: 2200 Kč, se slevou pro studenty a seniory 2000 Kč. Celkem 16 lekcí.
Sleva platí pro studenty do dovršení 26 let a pro seniory od 65 let.
1 lekce posilování trvá 55 mnut, 1 lekce H.E.A.T. 50 minut. 

Pro koho je kurz určen:
Pro všechny, kteří chtějí chodit cvičit, ale bojí se začít. Tj. pro všechny, kteří jsou v současné době z nějakého důvodu v dekondici, dlouho necvičili nebo cvičení pořád odkládají. Nebo si také říkají: Šla bych (šel bych) cvičit, ale všichni tam budou určitě hrozně dobří a já se tam budu cítit blbě a bude to prostě trapárna... Tak tenhle kurz je pro vás! 🙂  

Termín: Kurz začíná v úterý 3. 1. 2022 a končí v pátek 25. 2. 2022

Pozor! Pokud máte nárok na slevu nebo kurz platí zaměstnavatel, neplaťte kurz přes e-shop, ale napište na e-mail provozni@weissersportcentrum.cz, vystavíme fakturu na míru. 

Maximální kapacita kurzu je 13 osob, kurz se uskuteční při minimálním počtu 8 přihlášených.

V průběhu kurzu je možné si 5 dopředu omluvených lekcí nahradit na některé z otevřených lekcí ve fitku.


Přihlaste se na kurz

Jednoduše klikněte na tlačítko KOUPIT a pokračujte do košíku, kde si zaplatíte kurz.

Kurz pro všechny, kteří chtějí chodit cvičit, ale bojí se…

Platební podmínky: Do kurzu je možné se přihlásit přes e-shop nebo přímo na recepci fitka (preferujeme platbu v hotovosti, je ale možné platit i kartou). Pokud kurz hradí zaměstnavatel, prosím napište na provozni@weissersportcentrum.cz, vystavíme fakturu na míru a pošleme mailem. 

Náhrady: V průběhu kurzu je možné si nahradit 5 lekcí, na které jste nemohl/a přijít, na některé z otevřených lekcí. Je to možné pouze v době trvání kurzu, je nutné lekci odhlásit dopředu (e-mail recepce@weissersportcentrum.cz nebo telefon recepce 541 242 769) a domluvit se na náhradě lekce.

Pokud je v kurzu ještě volné místo, je možné přistoupit později - kurzovné snížíme o proběhlé lekce. V tomto případě ale vždy kontaktujte recepci - tel. 541 242 769.